Protų mūšis

Mūsų darželio II-ketvirčio vienas pagrindinių projekto „Šiuolaikinės technologijos ikimokyklinėje įstaigoje – viena iš galimybių tobulėti“ apibendrinančių tikslų: panaudojant šiuolaikines išmaniąsias technologijas (išmaniuosius – mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, kompiuterius ir interaktyvias lentas) įvertinti vaikų turimas žinias ir galimybes.

Jo metu 5-6 metų ir priešmokyklinio amžiaus vaikai buvo pakviesti į „Protų mūšį“, kur pasitelkę išmaniąsias technologijas  galėjo rungtis tarpusavyje ir pademonstruoti savo žinias ir išmonę. Auklėtoja E. Navardauskienė interaktyvios lentos pagalba parinko lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir logines užduotis, kurias sprendžiant atsiskleidė vaikų unikali intelektualinė patirtis ir galimybės. Ugdytiniai analizavo skaičiaus sandarą, lygino, grupavo, klasifikavo, atliko daugiafunkcines kalbos užduotis, žaidė įvairius žaidimus. Panaudojo informacinę You Tube.com filmuotą medžiagą, fotografavimo aplikacijos pagalba fotografavo savo draugus. Dalyvių pastangos ir žinios buvo įvertintos. Projekte „Protų mūšis“ visos dalyvavusios grupės buvo apdovanotos direktorės J. Danienės  „Lego“ žaidimais.