Loading images...

Edukacinė akcija „Pagarbių santykių pica, kuria malonu dalintis“

2021 m. kovo mėn. priešmokyklinių grupių „Čiulbuonėliai“ ir „ Gudručiai“ ugdytiniai, kartu su mokytojomis Edita Navardauskiene, Žydre Kučinskiene ir Diana Osipovič dalyvavo Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos bei „Vaikų linijos“ inicijuojamoje akcijoje „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021“. Akcijos metu vaikai kartu su mokytojomis kūrė pagarbių santykių maketą –picą, sudarant ugdytiniams galimybę dalintis šviesiomis ir teigiamomis mintimis, skatinant jų kūrybiškumą, diskutavo apie pagarbius tarpusavio santykius šeimoje, grupėje, darželyje, visuomenėje.

Projektas STEAM iššūkis kūrybiškame inžinerijos (konstravimo) pasaulyje “Išradėjas aš esu, daug konstruoju ir kuriu” skirtas vasario 16-ąjai paminėti

Mūsų įstaigoje 2021 m. vasario mėn. vyko projektas STEAM iššūkis kūrybiškame inžinerijos (konstravimo) pasaulyje “Išradėjas aš esu, daug konstruoju ir kuriu” skirtas vasario 16-ąjai paminėti. Projekto metu mokytojai, vaikai ir tėvai konstravo įžymius Lietuvos objektus: Gedimino pilį, Vilniaus televizijos bokštą, Valdovų rūmus, Lietuvos pilis ir dvarus bei lopšelį-darželį „Pasakaitė“.

Projekto autorė ir koordinatorė Janina Danienė

[:en]Continue Reading[:lt]Skaityti toliau

Mano herojus – tai tu!

Balandį Pasaulio sveikatos organizacija išleido knygą „Mano herojus – tai tu“. Knyga yra apie tai, kaip vaikai gali kovoti su COVID-19!Pasakojimų knyga skirta 6–11 metų vaikams, paaiškinanti, kaip vaikai gali apsaugoti save, savo šeimą ir draugus nuo koronaviruso ir kaip suvaldyti sunkias emocijas, susidūrus su nauja ir greitai besikeičiančia tikrove.

Knygelę lietuviu kalba rasite čia.

UGDYMO SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS

UGDYMO SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS ELEKTRONINIU BŪDU

Gerbiami tėveliai, informuojame, kad iki 2020-05-31 d. elektroniniu būdu turite pasirašyti ugdymo sutartis su įstaiga, kurioje Jūsų vaikutis  gavo vietą nuo rugsėjo 1 d.

Visą informaciją apie pateiktą prašymą ir įvykusį priėmimą gali rasti čia: https://svietimas.vilnius.lt

mw3v5635 1
Oro balionas nusileidžia į darželio kiemą su dovanomis, kurias išdalino Teletabiai Jubiliejinis projektas „30 akimirkų iš laimingos vaikystės „Pasakaitėje““

„Raktas į stebuklingą pasaulio pažinimą“

Tyrinėjimai, bandymai, eksperimentai – tai raktas į stebuklingą pasaulio pažinimą. Norėdami suvokti nepažintus reiškinius vaikai turi veikti patys – išsiaiškinti, atrasti ir suvokti.
Pasidalinti savo gyvenimiška ir moksline patirtimi apie pasaulio pažinimą, direktorė Janina Danienė pakvietė Darijos senelį, VU fizikos katedros vedėją Vaidotą Adomaitį. [:en]Continue Reading[:lt]Skaityti toliau