Loading images...

Vaikų išvyka į Vilniaus Planetariumą ir ekskursija po Vilniaus miestą

 

Gruodžio mėnesį mūsų ugdytiniai apsilankė vieninteliame Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotame astronomijos ir gamtos mokslų informacijos centre – Vilniaus Planetariume.

Į Planetariumą vaikai vyko dviaukščiu autobusu. Kai kuriems tai buvo pirma kelionė šia transporto priemone.

Kelionės metu vaikams buvo suorganizuota ekskursija po Vilniaus miestą.  Atvykę į Vilniaus Planetariumą bei  susirinkę į kupolo formos žvaigždžių salę, vaikai stebėjo edukacinį paskaitų ciklą „Mūsų mažieji augintiniai“, kurio metu buvo ugdoma meilė globoti gyvūnus. Edukacinio pasakojimo metu  „Surask žvaigždelę danguje“, lektorė supažindino vaikus su neįprasto dydžio teleskopu, kurio pagalba kupolo fone įsižiebė aibė žvaigždžių. Įgavę naujos patirties mažieji ugdytiniai dažniau pakels akeles į dangų ir atras jame Planetariume matytus dangaus šviesulius bei turės didžiulį norą rūpintis mažaisiais augintiniais.