Robotika

Technologijoms žengiant į priekį sparčiai vystosi ir robotika. Robotai jau nebėra tik mokslinės fantastikos elementai, bet juos naudojame buityje ir įvairiems žaidimams.

Jorio tėvelis, VGTU statybinių dirbinių technologijos laboratorijos vyresnysis mokslo darbuotojas Rimvydas Stonys supažindino vaikus su robotikos galimybėmis.Vaikus stebinio išmaniuoju telefonu valdoma kalbanti pirštinė, nenukrentantis nuo dviračio, važiuojantis katinas, į žmogaus kūno šilumą reaguojančios užsidegančios ir užgęstančios lemputės. Didžiausią džiaugsmą vaikams suteikė ropojantis visomis kryptimis ir mobiliuoju telefonu valdomas voras-robotas. Vaikai žaidė naujuosius, išmaniuosius žaidimus ir ilgai nesiskirstė iš salės. Edukacinė veikla vaikams buvo  žaisminga ir įspūdinga.