Kūrybiškumo ugdymo projektas „Žaidžiu, kuriu, pasaulį atrandu“

[:lt]Vilniaus lopšelyje-darželyje „Pasakaitė“  2018 m.  I ketvirtį visose amžiaus grupėse vyko

kūrybiškumo ugdymo projektai „Žaidžiu, kuriu, pasaulį atrandu“

Projekto iniciatorė ir koordinatorė direktorė Janina Danienė

Projekto tikslas: ugdyti ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, mąstymo įgūdžius, gebėjimą kurti žaidimus panaudojant tinkamai paruoštą aplinką, interaktyvias priemones: interaktyvias lentas, išmaniąsias grindis, planšetes, išmaniuosius telefonus, kompiuterius, žaislus, edukacines programėles ir kt.

Akimirkos iš kūrybiškumo ugdymo projekto „Alfa kartos vaikų žaidimai drauge su tėvais“ įvykusio priešmokyklinio amžiaus grupėje „Čiulbuonėliai“ vadovaujant mokytojai Editai Navardauskienei.

Gėlių parduotuvė

„Vaikai nėra sukurti būti tylūs ir nepastebimi, tik klausyti ir vykdyti nurodymus. Jiems reikia pažinimo, judesio, nuotykių ir žaidimo.“

Kvepalų kūrimo studija

„Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas“.

Optikos pasaulis

„Laisvas žaidimas suteikia galimybę vaikui pačiam spręsti savo uždavinius savo tempu.“

Gyvūnų parduotuvė ,,Augintinių ekspertai”

„Vaikai jus gali išmokyti trijų dalykų: būti laimingu be priežasties, visada būti kuo nors užsiėmusiu ir aistringai, su visa jėga mokėti išsireikalauti, ko trokšti.“

Mados namai

„Žaidimas yra tariamas neįgyvendintų poreikių ir troškimų išsipildymas.“

Sulčių,                                   sumuštinių,                   blynų baras „Skanumėlis”

„Dažnai apie žaidimą kalbama lyg tai būtų poilsis nuo rimto mokymosi, tačiau žaidimai vaikams yra rimtas mokymasis. Žaidimas yra vaikystės darbas“

Išmaniųjų technologijų erdvė

„Laisvas žmogus nė vieno mokslo neturi mokytis vergiškai (…) prievarta sielai įkaltos žinios yra netvirtos. Geriausias būdas mokytis yra žaidimas.“