Loading images...

GYVŪNĖLIŲ DIENOS “MANO MYLIMAS AUGINTINIS”

2018 m. lapkričio 12-16 d. mūsų darželyje vyko gyvūnėlių dienos „Mano mylimas augintinis“, kurių tikslas skatinti vaikus mylėti, globoti ir saugoti augintinius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Visose darželio grupėse vyko edukacinės veiklos. Jų metu mokytojai, tėvai ir vaikai dalinosi gerąja patirtimi apie savo įvairius augintinius: šuniukus, žiurkėnus, triušiukus, vorus, įvairių veislių katytes, ypatingai vaikučius nustebino Meino meškėnas. Pasitelkiant interaktyviąsias lentas, išmaniąsias grindis, nuotraukų ir piešinių parodas vaikai plėtė ir gilino žinias apie savo ir kitus augintinius. Visa bendruomenė lankėsi darželio žiemos sode, kuriame džiaugėsi darželio augintiniais: banguotomis papūgėlėmis, didžiosiomis papūgomis nimfomis, dekoratyviniame alpinariume su kriokliuku plaukiojančiomis žuvytėmis, nuolat žaismingu ir aktyviu degu. Ši diena buvo kupina įspūdžių, džiaugsmo ir gerų emocijų.